ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ11/11/2019 [Χανία] Το βιβλιοπωλείο επιστρέφει και κρατάει το καφενείο στο κοινωνικό στέκι-στέκι μεταναστών. Μοιραστείτε το Facebook Twitter Pinterest Google + LinkedIn Email Προηγούμενο άρθροΕκδήλωση – συζήτηση για την εξέγερση στη χιλή Επόμενο άρθρο[Χανία]Βιβλιοπωλείο και καφενείο άπατρις στο Στέκι Μεταναστών
Το πράσινο προσωπείο του φασισμού Ακόμα και ο αγώνας για τα άλλα ζώα και τη γη, ο οποίος χρειάζεται άμεσα να σηκώσει κεφάλι και να διώξει το κάθε καπέλο, αποτελεί πρόσφορο έδαφος για φασιστικό προσηλυτισμό. Άλλωστε, η σχέση του ανθρώπου με τη φύση δεν αποτέλεσε…