ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ22/11/2019 [Χανία]Βιβλιοπωλείο και καφενείο άπατρις στο Στέκι Μεταναστών Μοιραστείτε το Facebook Twitter Pinterest Google + LinkedIn Email Προηγούμενο άρθρο[Χανία] Το βιβλιοπωλείο επιστρέφει και κρατάει το καφενείο στο κοινωνικό στέκι-στέκι μεταναστών. Επόμενο άρθροΠονάει το μυαλό μου – Θεατρικό από τις τσιριτσάντσουλες
Κανείς και καμία χωρίς σπίτι Την Πέμπτη 30 Μαρτίου πραγματοποιήθηκε παρέμβαση στο ξενοδοχείο Grand Wyndham Athens, στο πρώτο συνέδριο Real Estate που διοργανώθηκε από τον όμιλο REAL Group, υπό…