ΦΥΛΛΟ #3907/06/2018 Για τον σύντροφο και φίλο Χρήστο Πολίτη Tagsαθηνακοινωνία Μοιραστείτε το Facebook Twitter Pinterest Google + LinkedIn Email Προηγούμενο άρθροΗ «αντιτρομοκρατική» νομοθεσία και η πρόσφατη καταδικαστική απόφαση περί «ατομικής τρομοκρατίας» Επόμενο άρθρο[Ηράκλειο – Τετάρτη 27/6 – 20:00] Εκδήλωση/ συζήτηση ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ Αθήνα με ακούς; (Οπισθόφυλλο #43) Αεροδρόμιο στο Καστέλι Εργατικά νέα #39
Ειδομένη / Νέα Ενημέρωση (25/5/2016) Έχουν φύγει περισσότερα από 2000 άτομα (πρωί Τετάρτης). Αυτό σημαίνει περίπου το ¼ του πληθυσμού. Δεν διανέμεται αρκετό φαγητό. Υπάρχουν αναφορές για κόψιμο του…