ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ08/12/2015 Προσοχή, ακολουθεί πολιτική διαφήμιση #2 Πολιτική διαφήμιση από το Συνεργείο – Υπόγειες Παραγωγές, Οκτώβριος 2012, Θεσσαλονίκη TagsκαταλήψειςΚατάληψη ΥφανέτΣυνεργείο Υπόγειες Παραγωγές Μοιραστείτε το Facebook Twitter Pinterest Google + LinkedIn Email Προηγούμενο άρθροΠροσοχή, ακολουθεί πολιτική διαφήμιση #1 Επόμενο άρθροΠροσοχή, ακολουθεί πολιτική διαφήμιση #3 ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ [Χανιά] Ανταπόκριση των δράσεων υπεράσπισης του Αυτοδιαχειριζόμενου Στεκιού Πολυτεχνείου Κρήτης [Χανιά] Ανταπόκριση από την Πορεία του Σαββάτου 6 Απριλίου 2024 [Χανιά] Ανταπόκριση από την Πορεία της Δευτέρας 1ης Απριλίου 2024
[Χανιά] Μεγαλειώδης πορεία ενάντια στην κρατική καταστολή και διαχείριση της πανδημίας Σήμερα Κυριακή, 14/3, με πρωτοβουλία που πάρθηκε από τα κοινωνικά δίκτυα πραγματοποιήθηκε μεγάλη πορεία με την συμμετοχή 1000 περίπου ατόμων ενάντια στην καραντίνα και…