ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ08/12/2015 Προσοχή, ακολουθεί πολιτική διαφήμιση #3 Πολιτική διαφήμιση από το Συνεργείο – Υπόγειες Παραγωγές, Οκτώβριος 2012, Θεσσαλονίκη TagsκαταλήψειςΚατάληψη ΥφανέτΣυνεργείο Υπόγειες Παραγωγές Μοιραστείτε το Facebook Twitter Pinterest Google + LinkedIn Email Προηγούμενο άρθροΠροσοχή, ακολουθεί πολιτική διαφήμιση #2 Επόμενο άρθροΟι κούφιοι άνθρωποι ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ [Χανιά] Ανταπόκριση των δράσεων υπεράσπισης του Αυτοδιαχειριζόμενου Στεκιού Πολυτεχνείου Κρήτης [Χανιά] Ανταπόκριση από την Πορεία του Σαββάτου 6 Απριλίου 2024 [Χανιά] Ανταπόκριση από την Πορεία της Δευτέρας 1ης Απριλίου 2024
Αντιδραστήριο: Από τη θεωρία στην πράξη Αποφασίσαμε να περάσουμε από τη θεωρία στην πράξη, να δώσουμε ζωή σε έναν άδειο χώρο. Οι καταλήψεις είναι ένα μέσο αντίστασης απέναντι στις εξουσιαστικές δομές, τις μουχλιασμένες υποσχέσεις ενάντια σε κάθε λογική ανάθεσης.